
Większa, cichsza i dużo bardziej cyfrowa, z benzynami eTSI z miękką hybrydą, plug-inem iV i RS 245. Wczesne auta cierpiały na problemy z oprogramowaniem multimediów; późniejsze egzemplarze są w porządku.




Trzycylindrowiec, miękka hybryda z DSG.
Główna benzyna; eTSI dodaje 48 V w wersji z DSG. Najlepsza wszechstronna.
Diesel flotowy (116 KM po 2024 roku).
Mocny, oszczędny diesel z podwójnym dozowaniem AdBlue; dostępne 4x4.
Plug-in z zasięgiem elektrycznym około 50 km; stan akumulatora ma znaczenie.
245 KM (265 od 2024 roku), dyferencjał VAQ, mokra DSG 7. Szybka i praktyczna.
RS z dieslem 200 KM, opcjonalnie 4x4.
| Silnik | Na sprzedaż teraz | Lata | Skrzynia · napęd | Poszukiwany | Solidność | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
1.0 TSI / eTSI · 110 KM Benzyna · 1.0 TSI | 90 | 2020– | Manualna / Dwusprzęgłowa FWD | Trzycylindrowiec, miękka hybryda z DSG. | ||
1.5 TSI / eTSI · 150 KM Benzyna · 1.5 TSI | 511 | 2020– | Manualna / Dwusprzęgłowa FWD | Główna benzyna; eTSI dodaje 48 V w wersji z DSG. Najlepsza wszechstronna. | ||
2.0 TDI · 115 KM Diesel · 2.0 TDI | 111 | 2020– | Manualna / Dwusprzęgłowa FWD | Diesel flotowy (116 KM po 2024 roku). | ||
2.0 TDI · 150 KM Diesel · 2.0 TDI | 301 | 2020– | Manualna / Dwusprzęgłowa FWD / 4x4 | Mocny, oszczędny diesel z podwójnym dozowaniem AdBlue; dostępne 4x4. | ||
iV 1.4 TSI plug-in hybrid · 204 KM Hybryda plug-in · Octavia iV | 20 | 2020–2023 | Dwusprzęgłowa FWD | Plug-in z zasięgiem elektrycznym około 50 km; stan akumulatora ma znaczenie. | ||
RS 2.0 TSI · 245 KM Benzyna · Octavia RS | 100 | 2020–2024 | Manualna / Dwusprzęgłowa FWD | 245 KM (265 od 2024 roku), dyferencjał VAQ, mokra DSG 7. Szybka i praktyczna. | ||
RS 2.0 TDI · 200 KM Diesel · Octavia RS TDI | 83 | 2020–2023 | Dwusprzęgłowa FWD / 4x4 | RS z dieslem 200 KM, opcjonalnie 4x4. |
Wersja bazowa ze światłami LED i ekranem 10 cali.
Najpopularniejsza wersja.
Najwyższa zwykła wersja z opcjonalnym Matrix LED i Virtual Cockpit.
2.0 TSI 245/265 lub 2.0 TDI 200, sportowe podwozie, stylistyka i fotele RS.
Podniesione Combi z nakładkami; 4x4 w 2.0 TDI 200.
Dominują poleasingowe 2.0 TDI i 1.5 TSI; RS nadal jest poszukiwany i trzyma wartość.
Pogrupowane z 1245 aktualnych ogłoszeń: co ludzie sprzedają, za ile i z jakim przebiegiem.
| Silnik | Udział | Mediana ceny | Mediana przebiegu | Skrzynia · napęd |
|---|---|---|---|---|
1.5 Benzyna · 150 KM 1.5 TSI e-Tec Style DSG | 41% | 89 850 PLN | 57 778 km | Automatyczna / Manualna · FWD |
2.0 Diesel · 150 KM 2.0 TDI Style DSG | 24% | 76 890 PLN | 125 549 km | Automatyczna / Manualna · FWD / 4x4 |
2.0 Diesel · 115 KM 2.0 TDI Ambition | 9% | 67 999 PLN | 126 000 km | Manualna / Automatyczna · FWD |
2.0 Diesel · 200 KM 2.0 TDI RS DSG | 7% | 109 900 PLN | 123 650 km | Automatyczna / Manualna · 4x4 / FWD |
2.0 Benzyna · 265 KM 2.0 TSI RS DSG | 4% | 162 000 PLN | 7 km | Automatyczna · FWD |
1.5 Benzyna · 115 KM 1.5 TSI Drive Essence | 4% | 99 900 PLN | 7 773 km | Manualna / Automatyczna · FWD |
2.0 Benzyna · 245 KM 2.0 TSI RS DSG | 3% | 116 900 PLN | 82 606 km | Automatyczna / Manualna · FWD / 4x4 |
1.0 Benzyna · 110 KM 1.0 TSI Ambition | 3% | 56 900 PLN | 131 555 km | Manualna / Automatyczna · FWD |
Mediana ceny i przebiegu dla każdego rocznika na sprzedaż.