
Prawdziwe czterodrzwiowe GT: napęd na tył (w Europie GT z AWD), 8-biegowy automat, długi rozstaw osi i pełnowartościowy bagażnik pod klapą fastbacka. Entuzjaści chcą 3.3 V6 GT; 2.0 T-GDI jest wystarczająco szybkie i tańsze w utrzymaniu; diesel 2.2 jest dla jeżdżących dużo. Niezawodność okazała się dobra; utrata wartości była brutalna i to jest twoja szansa.




Czterocylindrowe turbo 244–255 KM z 8-biegowym automatem; napęd na tył (dostępne AWD). Żwawe, kulturalne, rozsądne w utrzymaniu. Pilnuj zużycia oleju i historii akcji serwisowej Theta II.
Stinger z dieslem: 440 Nm, oszczędny, mniej charakterny. Rzadki.
V6 biturbo o mocy 370 KM (366 po liftingu), w Europie AWD, Brembo, amortyzatory adaptacyjne, na rynkach z RWD szpera. 0–100 poniżej 5 sekund; dobra historia niezawodności; koszty eksploatacji to opony i hamulce.
| Silnik | Na sprzedaż teraz | Lata | Skrzynia · napęd | Poszukiwany | Solidność | Uwagi |
|---|---|---|---|---|---|---|
2.0 T-GDI · 245 KM Benzyna · Stinger 2.0 T-GDI · Theta II 2.0 T-GDI | 70 | 2017–2023 | Automatyczna RWD / 4x4 | Czterocylindrowe turbo 244–255 KM z 8-biegowym automatem; napęd na tył (dostępne AWD). Żwawe, kulturalne, rozsądne w utrzymaniu. Pilnuj zużycia oleju i historii akcji serwisowej Theta II. | ||
2.2 CRDi · 200 KM Diesel · Stinger 2.2 CRDi · R 2.2 CRDi | 4 | 2017–2021 | Automatyczna RWD / 4x4 | Stinger z dieslem: 440 Nm, oszczędny, mniej charakterny. Rzadki. | ||
3.3 T-GDI V6 (GT) · 370 KM Benzyna · Stinger GT · Lambda II 3.3 T-GDI | 113 | 2017–2023 | Automatyczna 4x4 / RWD | V6 biturbo o mocy 370 KM (366 po liftingu), w Europie AWD, Brembo, amortyzatory adaptacyjne, na rynkach z RWD szpera. 0–100 poniżej 5 sekund; dobra historia niezawodności; koszty eksploatacji to opony i hamulce. |
Wersja z 2.0 T-GDI / 2.2 CRDi: stylistyka GT, felgi 18–19 cali, skóra, światła LED. To nie V6.
Uwaga: „GT Line” jest często wystawiany jako „GT”; prawdziwe GT ma 3.3 V6 i cztery końcówki wydechu.
3.3 V6 biturbo, AWD (Europa), hamulce Brembo, amortyzatory adaptacyjne, skóra Nappa, Harman Kardon.
Uwaga: Auta GT Line to nie GT.
Rzadki, ale do znalezienia: dominują GT Line 2.0 T-GDI; 3.3 GT AWD jest trudno dostępne i lepiej trzyma wartość. Polować warto na prywatne, niemodyfikowane GT z historią w ASO.
Pogrupowane z 190 aktualnych ogłoszeń: co ludzie sprzedają, za ile i z jakim przebiegiem.
| Silnik | Udział | Mediana ceny | Mediana przebiegu | Skrzynia · napęd |
|---|---|---|---|---|
3.3 Benzyna · 366 KM 3.3 T-GDI V6 GT AWD | 59% | 106 000 PLN | 80 000 km | Automatyczna · 4x4 / RWD |
2.0 Benzyna · 255 KM 2.0 T-GDI GT Line | 22% | 68 000 PLN | 105 820 km | Automatyczna · RWD / 4x4 |
2.0 Benzyna · 245 KM 2.0 T-GDI GT Line | 15% | 88 500 PLN | 123 000 km | Automatyczna · RWD / FWD |
2.2 Diesel · 200 KM 2.2 CRDI GT Line AWD | 2% | 84 900 PLN | 175 000 km | Automatyczna · RWD / FWD |
2.5 Benzyna · 304 KM 2.0 T-GDI GT Line | 1% | 114 900 PLN | 61 381 km | Automatyczna · 4x4 |
Mediana ceny i przebiegu dla każdego rocznika na sprzedaż.